NASI PARTNERZY
Be Social      

AKTUALNOŚCI 

06.06.2017

Dzięki nieocenionemu 2lazy2die, który wstawił na stronę swoją Grubą Mangustę, nasza baza powiększyła się o pierwszego fatbike'a! 

  

22.05.2017

Z racji położenia geograficznego naszej "centrali" (ale nie tylko dlatego) bardzo cieszy nas nowa - i już trzecia zagraniczna - lokalizacja na mapie naszej inicjatywy. To Brześć nad Bugiem, gdzie rower udostępnia naszym Klubowiczom tamtejsza niezależna inicjatywa Białoruś Po Polsku. Od dziś mamy więc w tym białoruskim nadgranicznym mieście nie tylko partnera, ale i opiekuna, przewodnika oraz konsultanta. Co nie bez znaczenia - polskojęzycznego!

  

19.05.2017

Nowa miejscówka właśnie zjawiła się w podbiałostockim Kleosinie. Możemy tam korzystać z Unibike'a Mission. Jak pisze jego właściciel - "nieco zaniedbanego, ale sprawnego". I ta druga część opisu jest dla nas najważniejsza :) 

07.12.2016

Prezent praktycznie mikołajkowy :) Nasi klubowicze od wczoraj mogą korzystać już z dwóch pięknych składaków, czekających na nich w Myślenicach. To oczywiście zasługa Związku Zwariowanych Rowerzystów!

  

26.10.2016

Na stronie pojawiła się zakładka "BLOG". Od czasu do czasu będą tam się pojawiać wpisy dotyczące przebiegu i konsekwencji spotkania rozpędzonej ciężarówki z rowerem, którym przejeżdżał przez ulicę współzałożyciel naszej stronki. Może uznacie te notatki za pouczające dla siebie. 

  

18.08.2016

Znaliśmy się zaocznie od dawna i wzajemnie kibicowaliśmy sobie w swoich poczynaniach. A teraz zaczęliśmy współpracować. Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że do naszej inicjatywy przyłączył się mobilny sklep i serwis rowerowo-narciarski Dr Albin z Krakowa. Sporo sobie obiecujemy po tej współpracy, bo Dr Albin  zajmuje się nie tylko sprzedażą części i akcesoriów rowerowych oraz kompleksowym serwisem rowerowym, ale również organizacją bike-eventów. Będziemy mieli o czym pisać :)

  

05.07.2016

Lato w pełni, a nasi starzy znajomi, czyli Wypożyczalnia Rowerów "U Holka" mają dla nas w tym sezonie rewelacyjną propozycję. To tandem górski! Zresztą powinien być górski, przecież wypożyczalnia znajduje się w Tatrach, koło samiuśkiej Doliny Chochołowskiej ;)

  

02.04.2016

Zaprzyjaźniony Związek Zwariowanych Rowerzystów jest od dziś reprezentowany na naszej stronie już przez obie swoje filie: do małopolskich Myślenic przyłączył się podwarszawski Józefów. To zarazem całkiem nowe miejsce na mapie naszego serwisu. A oferowany flaming jest po prostu świetny!

  

30.03.2016

Do naszego grona dołącza pracownia BBS Bike z Ostrowca Świętokrzyskiego, a więc mamy całkiem nowe, przyjazne miejsce na mapie kraju :) Delikatne retro MTB Alpinstars diagnozuje na co dzień znajdująca się na miejscu Lecznica Rowerowa, która daje gwarancję, że rowerek poradzi sobie na malowniczych świętokrzyskich trasach. Fajnie zaczyna się nam ta wiosna!

 26.03.2016

I jeszcze jedna wiosenna "dobra zmiana". Remanent w swoim garażu zrobiło "Rowerowe Retro". Jeden z zamieszczonych przez nie na naszej stronie trzech rowerów zastąpił nieśmiertelny klasyk, czyli piękna Ukraina. :) Taka:

 

  

24.03.2016

No to budzimy się ze snu zimowego :) "Radomskie Składaki" doniosły, że ich piękne czerwone wigry-3 przechodzą wiosenny serwis przedsezonowy. A żeby nie było pusto, to na stronie zamiast nich pojawił się przepiękny męski rower Walter Westerheide BIELEFELD Sport Sonderklasse z 1955 roku. Nam się podoba. Bardzo... 

02.11.2015

Zauważył nas i z jednym ze swoich firmowych sprzętów postanowił przyłączyć się do nas Dekers - polski producent customowych elektrycznych trójkołowych rowerów poziomych. To na naszej stronie prawdziwy przełom technologiczny. Dzięki - Wasza trajka jest wspaniała! :)

  

22.09.2015

Rowerowe Retro rządzi! Przypadający na dziś Dzień Bez Samochodu uczciło w ten sposób, że wstawiło na naszą stronę kolejny - już TRZECI rower!!! W ten sposób do Siemiatycz możemy wybierać się już całą rodziną: czekają tam na nas dwa rowery "dorosłe" i jeden dziecięcy. A wszystkie trzy - absolutnie niepowtarzalne. 

18.08.2015

Nowy, piękny rower i nowa, atrakcyjna miejscówka na mapie kraju. Najnowsza jednostka naszej Floty ma port nad Zalewem Zegrzyńskim, w Nieporęcie. Dołączyła z nią do nas Pracownia projektowania i aranżacji Root Design i jej właściciel - Paweł Korzeniewski. Dziękujemy za zaufanie i witamy w Klubie. 

(Rower na obrazku jest poglądowy, realny jest jeszcze fajniejszy!)

  

27.07.2015

Megapozytywnie napisał o nas portal LubimyRowery.pl. Bardzo nam miło, jesteśmy wzruszeni i wręcz trochę zakłopotani. ;) Ale pochwalić się trzeba.

  

22.06.2015

Królewski podarunek z królewskiego grodu. Nowym miastem na mapie naszej społeczności stał się Kraków. A w nim - pojawiła się merida Adriana. Serdecznie witamy w klubie!

  

08.06.2015

To się nazywa odpowiedzialne podejście do sprawy! Rower poziomy wstawiony na naszą stronę przez HPV Poland & Recumbent Bike zmienił niestety właściciela, więc musiał zniknąć ze strony. Ale jego dotychczasowy właściciel postanowił się z nami nie żegnać i towarzyszy nam dalej - już z klasyczną miejską Gazelą. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: ofert na stronie nam nie ubyło, a chociaż "poziomka" jest efektowna i elitarna, to miejski rower - praktyczniejszy i prostszy w obsłudze...

  

07.06.2015

Nowy punkt na mapie i aż dwa zabytkowe, ale w pełni sprawne rowery. Nie mogły być inne, ponieważ dołączyło z nimi do nas Rowerowe Retro. Dzięki tej ofercie Siemiatycze stały się miastem przyjaznym również dla naszych przyszłych klubowiczów, którzy na własnej... skórze mogą przekonać się, jak przygodę z rowerami rozpoczynali kiedyś ich rodzice. :) O dorosłych też zadbano. Dziękujemy, wpisowe naprawdę jak się patrzy! 

05.06.2015

Od dziś mamy w naszej Flocie pierwszy prawdziwy rower górski - a raczej wysokogórski, bo spod samiuśkich Tater. :) Dołączyła do nas właśnie Wypożyczalnia rowerów Zakopane "U Holka", która udostępnia naszym Klubowiczom jeden ze swoich pojazdów. Nb. o ile mamy już naszej stronie oferty serwisów rowerowych, to jest to pierwsza wypożyczalnia, która postanowiła nawiązać z nami współpracę. Witamy w klubie, pozdrawiamy i dziękujemy za zaufanie!

  

21.05.2015

Konspirowaliśmy od ub. roku, ale się udało. Otwock jest jednym z dwóch centrów naszej inicjatywy, więc musieliśmy chociaż symbolicznie trafić na Festiwal Świdermajer, popularyzujący unikalne zabytki architektury drewnianej tego regionu. Do ich zwiedzania nasz partner i współorganizator festiwalu - SWIDERMAJER.INFO udostępnia piękny rower w stylu retro, idealny do podróży wśród sosnowych lasów w przeszłość. :) Po zakończeniu festiwalu można go będzie wypożyczać przez cały sezon. Zapraszamy na imprezę, zapraszamy na rower i przypominamy, że pierwszeństwo w wypożyczeniu i szczególne względy mają rzecz jasna - nasi klubowicze, którzy zgłoszą się z formularza na naszej stronie.

  

06.05.2015

Takiego wynalazku jeszcze u nas nie było... Ale już jest i mamy nadzieję, że prawdziwy rower poziomy pozostanie z nami na dłużej. A dołączyło z nim do naszej Floty HPV Poland & Recumbent Bike Dzięki, witamy w klubie!

  

04.05.2015

W wolnych chwilach poprawiamy różne drobiazgi związane z funkcjonalnościami naszej strony. W zw. z pracami niektóre funkcje mogą tymczasowo działać nieco opornie - np. niepokojąco wydłużać się oczekiwanie na link aktywacyjny podczas rejestrowania się w serwisie. Prosimy o odrobinę cierpliwości, a w razie tych czy innych wątpliwości - o kontakt mailowy.

  

27.04.2015

Dublet z Małopolski! Wspaniała niemiecka damka i niezniszczalny radziecki aist z Mińska. Pochodzenie tego drugiego podkreśla niezwykła czerwono-zielona gama kolorystyczna, nawiązująca do kolorów flagi Białorusi. ;) A oba jak najbardziej sprawne eksponaty udostępnia baza w Myślenicach, na Facebooku znana jako Związek Zwariowanych Rowerzystów. Z takim wpisowym witamy dwukrotnie serdeczniej!

  

25.04.2015

Na osobną zakładkę "Media o nas" jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie, ale do "Aktualności" pasuje jak najbardziej. Naszą radosną twórczość dostrzegła "Gazeta Wyborcza" w Białymstoku

 

  

15.04.2015

No ktoś najwidoczniej nas zauważył i "docenił". Nasz odrodzony fanpage na Facebooku polubiło w ciągu dwóch dni ponad 200 osób, zanim... zniknął jak poprzedni. Bez ostrzeżenia i powiadomienia o przyczynach. Zgłosiliśmy ten fakt do administracji FB i czekamy na odpowiedź. Podejrzewamy jakieś brzydkie rzeczy, ale po konsultacjach z informatykami zdecydowaliśmy, że startujemy po raz trzeci!

P.S. Na razie przekierowania ze strony na FB nie robimy - odczekamy jeszcze trochę...

  

14.04.2015

MissBraveheart, właścicielka znanego już nam pojazdu wiejskiego o bojowym zawołaniu Bucefał, dorzuciła na naszą stronę jeszcze jeden swój rower ze swojej stajni. Jednoślad to może jeszcze nie metropolitarny, ale na pewno miejski. Jeździ po Białymstoku. ;)

  

03.04.2015

Po zimowym remanencie okazało się, że nie ponieśliśmy strat - ani w ludziach, ani w sprzęcie. Przeciwnie, jakoś nas przybyło... :)

  

01.04.2015

To nie prima aprilis, ale pierwsza i mamy nadzieję, że nie ostatnia miejscówka w Radomiu. :) Najnowsza jednostka Floty zacumowała u brzegów rzeki Mlecznej, a soczystoczerwone Wigry-3 udostępniają Radomskie Składaki

  

25.03.2015

Po malowniczych lasach w okolicach Nowej Woli na Podlasiu można już jeździć na romantyczne wycieczki we dwoje. Fundacja PHO dołożyła do swojej oferty jeszcze jeden rowerek. :) Dokładnie taki, jak ten: 

22.03.2015

Nieuchronnie nadchodzi wiosna! Razem z 2lazy2die żegnamy się z ciężkim rowerem zimowym, a witamy we Flocie piękną i zupełnie nową maszynę.

  

18.03.2015

Można wozić i można być wożonym... :) To zupełna nowość - nasza Flota wzbogaciła się o pierwszy rower cargo. A my witamy w zerowerowym składzie 4aBIKE Serwis Rowerowy z Bielska Podlaskiego!

          

    

02.03.2015

Nowy miesiąc - nowy rower we Flocie! A dzięki marcowemu Maximowi, z bazy w Nowosadach na wycieczki po wschodnim pograniczu Polski i całej Unii Europejskiej klubowicze mogą wybierać się już trzyosobową rodziną. :)

  

20.02.2015

Jeden rower wiosny może nie czyni, ale przedwiośnie - na pewno. :) W naszej Flocie właśnie pojawiła się damka, na co dzień stacjonująca na warszawskim Mokotowie. Witamy ją i jej przesympatyczną właścicielkę! 

21.12.2014

Prezentów ciąg dalszy... Naszą bazę sprzętową wzbogaciła piękna, czarna maszyna wykonana niemal od podstaw w serwisie AVBicycles. Prawdziwa wizytówka firmy. :) Dziękujemy i polecamy - zarówno rower, jak i pracownię stylowej, autorskiej renowacji, w której powstał.

  

15.12.2014

Zaiste gwiazdkowy prezent. :) Jeszcze jedna miejscówka.

  

04.11.2014

Listopad za oknem naprawdę nam niestraszny. Obawialiśmy się, że większość ofert jesienią i zimą po prostu zniknie ze strony, a tu ich... przybywa. :) Najnowsza - to pięknie odrestaurowany, zabytkowy Ural.

  

03.11.2014

Dopiero listopad, a my już jesteśmy gotowi do sezonu zimowego! I to nie do przezimowania przy kaloryferze, a z rowerem w piwnicy, lecz do aktywnej działalności. Dzięki niezawodnemu 2lazy2die, który udostępnił nam już trzeci swój pojazd - tym razem idealny na śnieg i lód. Zdjęcie ubiegłoroczne, ale oferta nowiutka. :)

  

18.10.2014

Najnowsza jednostka naszej Floty zacumowała właśnie na warszawskim Natolinie. Witamy nowego Klubowicza i już planujemy wycieczki po Lesie Kabackim i okolicach. :) 

06.10.2014

Dwa stylowe składaki z naszego portalu uświetnią IV Festiwal Kina Białoruskiego (24-26.10.2014, kino "Muranów", Warszawa). Jeden z rowerów zapewniamy my, drugi - organizatorzy Festiwalu. Potem również on pozostanie na stałe jako kolejna jednostka naszej Floty i stała oferta organizatorów. :)

  

05.10.2014

W praktyce współpracę rozpoczniemy wiosną, ale o pierwszych krokach - już dziś, bo czas nie gra na naszą korzyść... Przyłączamy się do inicjatywy SWIDERMAJER.INFO, a wraz z nią do akcji Ratujmy Gurewicza. Apelujemy o podpisywanie petycji w sprawie ocalenia pięknego zabytku. A wiosną w naszym serwisie pojawi się ten właśnie rower historyczno-edukacyjny ;), którym będzie można zwiedzić unikalne zabytki architektury drewnianej. Do tego czasu wspólnie opracujemy specjalny szlak i ustalimy termin wspólnej wycieczki, inaugurującej sezon.

  

01.10.2014

No i przyszedł październik. Czas by zrobić jakieś wstępne podsumowanie... Najkrócej będzie tak: startując w kwietniu, wstawiliśmy na stronkę 3 własne rowery. Teraz dzięki wszystkim, którzy do nas dołączyli, Flota liczy już 32 rowery w 18 miastach, miasteczkach i wsiach. Można chyba więc powiedzieć, że nasz klub stał się faktem. :) DZIĘKUJEMY!

Teraz koncentrujemy się na dopracowywaniu strony, przez zimę postaramy się, aby obecni Klubowicze o nas nie zapomnieli, a wiosną z nowym zapałem ruszamy na kolejne podboje!

  

10.09.2014

W ramach naszego projektu pojawiła się propozycja krajoznawczo-edukacyjna. Dzięki rowerowi udostępnianemu w Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskiej w Michniowie, można zwiedzić nie tylko tamtejszy zespół memorialny, ale również miejsca pamięci narodowej w okolicach pobliskiego Skarżyska-Kamiennej. Inna trasa, o charakterze bardziej krajoznawczym, prowadzi z Michniowa w stronę Bodzentyna i Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Więcej o okolicach - tu.

  

05.09.2014

Nasza Flota rośnie w siłę w Bielsku Podlaskim! Od razu aż dwie maszyny znalazły przyjazną (ale wcale nie cichą) przystań w muzycznym Pubie Blues. Żuku, witamy w klubie!

  

02.09.2014


Tak wg. "Kuriera Porannego" wyglądają przyszłoroczne plany na trasy rowerowe w woj. podlaskim. Porównaliśmy z naszymi lokalizacjami i doszliśmy do wniosku, że zaczęliśmy obsadzać strategiczne pozycje w regionie. Mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie ich jeszcze więcej.
P.S. Skorzystaliśmy z cudzej mapki, więc w linku zamieszczamy oryginał wraz artykułem o planowanych trasach.

 

  

29.08.2014

Wczoraj było u nas o gołębiu chińskim (kto nie widział, też polecamy), dziś wracamy do gołębi nadwiślańskich. Ściślej rzecz biorąc do miejscowości Gołąb, gdzie mieści się Muzeum Nietypowych Rowerów.Trzy pojazdy znajdujące się na jego stanie znajdują się również w naszym serwisie. Eksponaty można więc nie tylko obejrzeć, ale również przejechać się nimi. Lub zostać nimi przewiezionym przez właściciela. :) Pan Józef Majewski obiecuje naszym Klubowiczom upusty i dodatkowe atrakcje!

  

28.08.2014

Nasz rower w Pekinie? Nie, to nie pomyłka... Od dziś mamy też swoją placówkę w najbardziej "urowerowionym" państwie świata! Chiński rower w stolicy Chin udostępnia nam Tomasz. Dziękujemy za ten symboliczny gest, kiedyś na pewno Cię odwiedzimy.

 

  

21.08.2014

Po wakacyjnym odpoczynku swoją ofertę na naszej stronie odnowiła właścicielka dzielnego Bucefała, przemierzająca nim ścieżki "polskiej Amazonii". Wieś Ruś, gmina Wizna, rozlewiska Narwi i Biebrzy. Chyba brakuje tam tylko roweru... wodnego. :)

  

04.08.2014

Coś w rodzaju podsumowania w środku sezonu. Tak wyglądamy w Warszawie i okolicach.

  

27.07.2014


Byłoby megalomanią stwierdzenie, że robi się o nas głośno. Ale faktem jest, że nasza inicjatywa powoli zyskuje zwolenników i robi się nas coraz więcej. A będzie jeszcze więcej. Wczoraj dostaliśmy np. taki przemiły list od Muzeum Nietypowych Rowerów, (jak sprawa się rozwinie, poinformujemy osobno): 

16.07.2014

Równo miesiąc temu dostaliśmy od jednego z naszych sympatyków propozycję przekazania dwóch rowerów na potrzeby użytkowników portalu. Pojechaliśmy, zabraliśmy, podziękowaliśmy. I jeden z nich, tak samo bezpłatnie przekazany jednej z wiernych fanek serwisu, już od dziś pełni służbę w Pruszkowie - najnowszej lokalizacji na naszej mapie. Drugiemu nadamy jeszcze blask i wkrótce też trafi do nowego właściciela.

  

10.07.2014

Nasza odpowiedź na propozycję organizatorów warszawskiego Festiwalu Filmowego Bulbamovie. Najprawdziwszy Złoty Bocian, czyli "aist" z zakładów Motovelo w Mińsku. To nasz wkład do festiwalu. Jazdy próbne tymczasem możliwe już w Białymstoku.

  

02.07.2014

Nieoczekiwana propozycja współpracy... :) Oczywiście przyjęta!

  

01.07.2014

Metropolie mają sieci rowerów miejskich, my w tym tempie wkrótce stworzymy sieć rowerów... wiejskich. M.in. dzięki Kostkowi, który właśnie dołączył do naszej Floty ze swoim sprzętem. Rzeczywiście, do Dziechcińca (gm. Wiązowna, pow. otwocki, woj. mazowieckie) warto teraz przyjechać nawet tylko po to, żeby poszaleć po wiejskich drogach na takim potworze. Co pewnie wkrótce uczynimy... Kostek, dzięki i witamy w klubie!

  

23.06.2014

Skok jakościowy i przełom koncepcyjny. Bardzo dobre wieści po aktywnym weekendzie. Dorobiliśmy się pierwszych stacji rowerowych z prawdziwego zdarzenia! Juszkowy Gród/ Szymki/ Jałówka - w tych miejscowościach w pobliżu malowniczego zalewu Siemianówka na Podlasiu znajdują się sklepy ogólnobranżowe PHU Agawa. Ich właściciel nie tylko udostępnia użytkownikom naszego serwisu rower (nówka sztuka) ale umożliwia jego zwrot w każdym innym ze swoich sklepów. Poza tym z właścicielem można się też zawczasu umówić, aby pojazd czekał na nas w sklepie w każdej z wybranych miejscowości. Teraz bazuje w Szymkach.
Cieszymy się niezmiernie, a naszemu nowemu partnerowi gratulujemy odwagi i otwartości na szalone pomysły! Gratulujemy też tego, że jego sklepy już przeszły do historii: jako chyba jedne z pierwszych placówek handlowych w Polsce (a może i nie tylko w Polsce), gdzie nie tylko można kupić chleb i mleko, ale przy okazji wypożyczyć rower!

  

17.06.2014

Liczebność naszej Floty przekroczyła 20 jednostek! Dwie najnowsze właśnie pojawiły się w Białymstoku. Jedna z nich to absolutny unikat - całkowicie sprawny pojazd zaprojektowany i własnoręcznie wykonany przez jego pierwszego właściciela. Taki custom sprzed lat.
Dziękujemy i prosimy o jeszcze! 

12.06.2014

Sukces! I to międzynarodowy. ;) Właśnie takim projektem (chociaż wciąż skromnym) staje się nasz pomysł. Mieliśmy i wciąż mamy wśród naszych ofert Grodno, teraz doszło Wilno. I to z nie byle czym, bo z autentycznie zabytkowym rowerem, wprost idealnym do zwiedzania zabytkowej Starówki. Zresztą nie tylko jej. Nad Wilię na szaszłyki też już mamy na czym wyskoczyć. Czyli jak to mawiają, nie warto wozić drewna do lasu ;) - rower już tam na nas czeka. I właściciel, który o Wilnie i Litwie wie wszystko i chętnie podzieli się swoją wiedzą.

  

10.06.2014

Te rowerki całkowicie nieodpłatnie przekazał nam kielecki sympatyk naszej inicjatywy, który nie może przyłączyć się do niej jako aktywny członek. Już zostały wymienione na symboliczną czekoladę, spakowane i odebrane. Dzięki jeszcze raz! Teraz na wszelki wypadek zostaną rozkręcone, przesmarowane i złożone na nowo. Aby wkrótce mogły zasilić bazę ofert naszej Floty.
Stwierdzamy z satysfakcją, że są na świecie dobrzy ludzie. Jeśli więc jak nasz dobroczyńca z Kielc nie możecie dołączyć do nas jako użytkownik, ale w Waszej piwnicy kurzy się zapomniany i niepotrzebny, choć sprawny pojazd... Dawajcie znać, jest szansa, że posłuży jeszcze wielu innym!

  

03.06.2014

Udało się! Zdalna operacja logistyczno-transportowa przebiegła pomyślnie. Nowy (no prawie nowy ;) ) rowerek stoi już w Nowej Woli gotowy do jazdy. Dzięki temu my mamy nową lokalizację w malowniczej okolicy, a Fundacja Podlaskie Hospicjum Onkologiczne stała się chyba pierwszą tego rodzaju placówką, gdzie można... wypożyczyć rower.

  

25.05.2014

Nasza Flota powiększyła się o port w podlaskim Gródku. Nie tylko ze względu na piękne okolice do zwiedzania nasza nowa lokalizacja - Pracownia Biżuterii Artystycznej Doroty Sulżyk - to miejsce niezwykłe. Również dzięki fantastycznym rzeczom, które tu powstają. Na miejscu można zobaczyć, jak wychodzą spod ręki ich autorki i naszej nowej klubowiczki. :) 

15.05.2014

Dla miłośników sosnowych klimatów, świdermajerów i innych podwarszawskich bajerów. Do Otwocka można będzie wkrótce przyjeżdżać bez własnych rowerów nawet parami. Na Użytkowników naszego portalu czekają dwa doskonałe pojazdy. Trzeba tylko zsynchronizować terminy wypożyczenia z właścicielami. 

06.05.2014

Napisali o nas (trochę niedokładnie, ale zawsze): 

05.05.2014

W niedzielę nasza flota szczęśliwie dobiła do podnóża Gór Świętokrzyskich. Dwie zerowerowe jednostki na stałe zacumowały w Tokarni, w równie pięknym, co ogromnym Parku Etnograficznym Muzeum Wsi Kieleckiej http://mwk.com.pl/. Teraz te 65 ha (!) można będzie zwiedzić nieco szybciej. ;) 

28.04.2014

Nowa, ciekawa propozycja przy strategicznej linii kolejowej Warszawa - Białystok. Bezprzesiadkowo do stacji Łapy, a dalej już klimaty Podlasia, Narew i bociany. Rowerek u przesympatycznych ludzi, oferta ważna na razie do końca maja. 

26.04.2014

Jednostek w naszej flocie jest już tyle, że nie da się ich zliczyć na palcach obu rąk! Wszystko to dzięki Użytkownikowi staff z Bielska Podlaskiego. Dzięki niemu nasza baza powiększyła się też o lokalizację w kolejnym mieście. Dzięki i witamy w klubie!
P.S. A jeśli ktoś postanowi skorzystać z tej oferty, to przy okazji będzie mógł też obejrzeć modne, ekologiczne wyroby oraz tajniki ich produkcji w firmie MATPROFI. Oczywiście po umówieniu się z właścicielem roweru i zakładu. 

20.04.2014

Mamy już plakaty i naklejki na ramę! (Kreatywne Gadzety, dzięki!)

  

07.04.2014

Klimaty nadgraniczne wciąż rządzą na naszej stronie... A teraz nawet transgraniczne. Pojawiła się oferta z pięknego, królewskiego Grodna i malowniczych nadniemieńskich okolic. Na Białoruś w ogóle wjechać nie tak łatwo, a z rowerem jeszcze trudniej. Fajnie wiedzieć, że już mamy tam swoje "przedstawicielstwo". Aleś, dzięki! 

05.04.2014

Chyba najoryginalniejsza na dziś propozycja. Rzut beretem od Puszczy Białowieskiej, tuż obok postindustrialny zalew Siemianówka i granica całej Unii Europejskiej. Jeździć można więc praktycznie w tylko trzech kierunkach, bo dalej już Białoruś... Niezawodny wheeler 2900 ProRide czeka na chętnych, w pakiecie również rower dla 10-12 latka. 

01.04.2014

Bohaterem dzisiejszego dnia bez wątpienia zostaje kolega ze stolicy, który swoją ofertą (wcale nie pojedynczą, jeszcze jest drugi rowerek) znacznie wzbogacił flotę naszych pojazdów. :)

  

15.03.2014

No i ruszyło! Pierwsza oferta - z Białegostoku. Nie ukrywamy, że to nasz wkład własny do przyszłej Floty. :)

(Fotkę wstawiliśmy późniejszą, ale za to ładniejszą.)

  

20.01.2015

No cóż, bywa i tak... ;)

 

Zdjęcie użytkownika Cezary Goliński.

  

15.12.2013

Od czegoś trzeba było zacząć. ;) Najważniejsze jest logo!